Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Tarptautinė vaikų gynimo diena – su mėgstamais skanumynais ir dar nebandytomis veiklomis

 

Šiandien Krekenavos regioniniame parke Dobrovolės kaime skambėjo džiugūs vaikų balsai – juokas, klegesys, dainos, žaidimai – taip smagiai paminėta Panevėžio rajono savivaldybėje birželio 1-ąją kasmet tradiciškai vis kitoje erdvėje rengiama Tarptautinė vaikų gynimo diena. Joje dalyvavo 120 vaikų, kuriuos iš visų seniūnijų atvežė socialiniai darbuotojai.

Pasveikinti mažųjų atvyko Panevėžio rajono savivaldybės meras Povilas Žagunis, Tarybos narė Jūratė Januškienė, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Sakalauskienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Aldona Pranciška Paškevičienė.

Pažymint ypatingais – Valstybės atkūrimo šimtmečio metais minimą vaikų dieną, renginys Krekenavos regioninio parko aikštelėje pradėtas Lietuvos Respublikos himnu.

Pasveikinęs vaikus ir palinkėjęs jiems smagiai praleisti laiką gamtoje, meras šventės dalyvius suintrigavo paprašęs kiek luktelėti, o pats pasukęs savo automobilio link. Į pagalbą pasikvietęs kelis iš renginyje dalyvaujančių jaunųjų skautų netrukus rajono vadovas sugrįžo su dėžėmis, pilnomis ledų, ir jais pavaišino vaikus.

Mažieji šventės dalyviai taip pat pamaloninti Lietuvos Respublikos Seimo narių Petro Nevulio ir Guodos Burokienės saldžiomis dovanomis bei nuoširdžiausiais sveikinimais.

Šventei tęsiantis vaikai burtų keliu buvo suskirstyti į keturias grupes, ir prasidėjo pats smagumas. Regioninio parko edukatoriai vienus pakvietė dalyvauti edukacinėje programoje parko pažintiniais takais, o jaunieji skautų mokytojai kitus įtraukė į edukacinius žaidimus „Skautų išlikimo žaidimai“. Vėliau grupės veiklomis apsikeitė.

Vaikų akys žibėjo iš laimės ir smalsumo, gavus galimybę visais pojūčiais patyrinėti gamtą, atrasti naujų netikėtų veiklų, išbandyti savo jėgas, ištvermę, žinias, duoti valią fantazijai, pademonstruoti kūrybiškumą sprendžiant įvairias kvapą gniaužiančias užduotis. Daugelis jų šiose edukacinėse programose ir žaidimuose dalyvavo pirmą kartą, tad patyrė nepakartojamų įspūdžių.

Po dalyvavimo intensyvaus veiksmo veiklose dainos ir šokiai kartu su folkloro ansambliu „Raskila“ pasirodė kaip lengvas poilsis.

Renginį vainikavo gardžios vaišės su saldumynais, dovanėlės, siurprizai – privaloma vaikiškų švenčių dalis.

 

 


 Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-06-04 11:57:48
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal