Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

TAU senjorai dalyvavo akcijoje „Senjorai vairuoja saugiai“

 

Gegužės 31 d. Lietuvos miestuose vyko socialinė akcija „Senjorai vairuoja saugiai“. VšĮ Panevėžio darbo rinkos mokymo centras atvėrė savo duris ir kvietė atnaujinti vairavimo žinias Trečiojo amžiaus universiteto senjorus.

Pirmą kartą Lietuvoje rengiama senjorams skirta vairavimo akcija siekiama paskatinti vyresnio amžiaus žmones, ypač tuos, kurie po ilgesnės pertraukos vėl sėda prie automobilio vairo, pasinaudoti profesionalia vairavimo mokyklų pagalba. Senjorai galėjo pasitikrinti vairavimo žinias, susipažinti su naujausiais Kelių eismo taisyklių pakeitimais, pasitarti su instruktoriais, kaip elgtis kelyje esant skirtingoms situacijoms. Akcijos dalyviai taip pat galėjo patys atlikti įvairaus sudėtingumo vairavimo pratimus mokymo aikštelėse ir išgirsti instruktorių patarimus.

Socialinę akciją „Senjorai vairuoja saugiai“ Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija organizuoja kartu su Lietuvos vairuotojų rengimo įstaigų asociacija ir Trečiojo amžiaus universitetu.

Šioje akcijoje dalyvavo 25 Panevėžio rajono Trečiojo amžiaus universiteto senjorai iš Velžio, Gustonių, Šilagalio, Uliūnų ir Naujamiesčio fakultetų.

 


Švietimo centro metodininkė Lina Šachova
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-06-04 14:17:59
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal