Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Skautų baidarių žygio akimirkos įamžintos parodoje

 

Panevėžio rajono savivaldybės administracijos antrojo aukšto fojė puošia vasaros atsiminimus įamžinanti mokinių fotodarbų paroda. Joje – Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos, Vadoklių ir Paliūniškio pagrindinių mokyklų mokinių, dalyvavusių Vaikų vasaros užimtumo ir poilsio bei Vaikų socializacijos programų projekte „Nevėžio taku II“, užfiksuoti vaizdai, plaukiant baidarėmis Nevėžio upe.

Savivaldybės finansuojamo projekto dalyviai – 18 Panevėžio krašto Nevėžio tunto skautų ir 2 vadovai – turėjo galimybę smagiai paiškylauti plaukdami baidarėmis. Žygeiviai užsimojo įveikti trasą, kurią pabaigti praėjusią vasarą sutrukdė lietingas oras. Šįkart iškylą vainikavo sėkmė – nuplauktas maršrutas nuo Vadaktėlių iki Krekenavos.

Pasak žygio iniciatorės – Paįstrio Juozo Zikaro socialinės pedagogės Juozo Zikaro skautų draugovės vadovės Gedos Nakvosienės, vaikai džiaugėsi, kad maršrutas buvęs įdomus, kartais – ekstremalus, tačiau sunkumai skautus tik dar labiau užgrūdina, suteikia naujų išgyvenimo įgūdžių ir patirties.

„Plaukdami vaikai ne tik ugdė fizinę ištvermę, mokėsi veikti komandoje, bet ir pažino gimtąjį kraštą, tyrinėjo gamtą“, – sakė G. Nakvosienė.

Žygyje skautai, kaip ir praėjusiais metais, turėjo užduotį. Jiems teko ne tik grožėtis vaizdingomis Nevėžio pakrantėmis, gamtos peizažu, bet įsimintiniausius vaizdus ir nufotografuoti. Atrinkti geriausi kadrai vėliau perkelti ant fotodrobės – taip gimė paroda.

Tai tęstinis jaunųjų skautų projektas. Pernai vasarą baidarių žygyje jie mobiliaisiais telefonais taip pat fotografavo gamtos vaizdus ir juos įamžino fotoparodoje.

 


Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-10-09 11:39:04
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal