Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Šeškų ir Janališkių kaimų gyventojų dėmesiui

 

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija kviečia Panevėžio rajono savivaldybės administraciją teikti projektinį pasiūlymą dėl projekto „Potvynių rizikos valdymas Panevėžio rajone“ įgyvendinimo Panevėžio rajono Šeškų ir Janališkių kaimuose pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ priemonę Nr. 05.1.1-APVA-V-006 „Potvynių rizikos valdymas“.

Priemonės, pagal kurią numatoma įgyvendinti projektą, remiama veikla – potvynių rizikos mažinimo priemonių įgyvendinimas: esamų pylimų paaukštinimas, naujų pylimų įrengimas ir kt.

2018 m. vasario 7 d. dieną Panevėžio rajono savivaldybėje vykusio susitikimo su Panevėžio rajono Šeškų ir Janališkių kaimuose veikiančių sodų bendrijų atstovais metu pateikta informacija apie planuojamą rengti projektą.

Pageidaujančius susipažinti su planuojamo projekto veiklomis prašome kreiptis į savo sodo bendrijos pirmininką, Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Architektūros skyriaus vyr. specialistę ekologę Sigitą Biveinienę, Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Investicijų ir užsienio ryšių skyriaus vedėją Miglę Bražėnienę.

Nuoroda į planuojamo projekto įgyvendinimo vietų vizualinę informaciją: http://vanduo.gamta.lt/info/potvyniai.aplinka.lt

Žiūrėti: Interaktyvus potvynių grėsmės ir rizikos žemėlapis (SVARBU! „Chrome“ ir „Firefox“ naršyklės neatidaro žemėlapio. Peržiūrai būtinas „Microsoft Silverlight“ įskiepis, jį šiuo metu palaiko tik „Microsoft Edge“ ir „Internet Explorer“).


 

 Savivaldybės informacija

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-02-21 10:06:01
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal