Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

„Raš-TAU(k)“ projektas pasiekė finišą

 

Panevėžio rajono laikraščio „Tėvynė“ skelbta vaikų ir jaunuolių kūrybinio rašymo iniciatyva „Raš-TAU(k)“ baigėsi. Visą vasarą vaikai ir jaunuoliai redakcijai galėjo siųsti savo ruoštus tekstus apie vietos bendruomenėje gyvenančius, kuriančius, įvairiose veiklos srityse pasižymėjusius žmones.

Panevėžio rajono savivaldybės remto projekto tikslas – skatinti jaunosios kartos kūrybiškumą ir projektui „Raš-TAU(k)“ suburti įvairaus amžiaus bei socialinio statuso žmones skirtingose bendruomenėse.

Vasara – atostogų metas, todėl paraiškų dalyvauti konkurse nebuvo sulaukta gausiai. Kadangi tai pirmasis toks projektas, tikimasi, kad kitąmet dalyvių bus daugiau.

Vertinimo komisijos, kurios nariai buvo laikraščio atstovai Visvaldas Tebeliškis, Audronė Koriakina, Dovilė Barvičiūtė ir Velžio bibliotekos bibliotekininkė, buvusi laikraščio „Tėvynė“ žurnalistė Birutė Kronienė, nutarimu laimėtojomis pripažintos: Taja Jasaitė – 13 metų, Vadokliai (1 vieta), Renata Pipinytė – 12 metų, Dragonių k. (2 vieta), Rasa Skurdelytė – 12 metų, Daukniūnai (3 vieta).

Su prizininkėmis bus susisiekta asmeniškai ir suderintas laikas asmeninėms jų ir jų straipsnių herojų fotosesijoms. Nuotraukos ir pirmųjų vietų laimėtojų paruošti tekstai bus išspausdinti laikraštyje „Tėvynė“.

Ne tik šios mergaitės, bet ir visi projekto dalyviai bus apdovanoti atminimo diplomais bei simbolinėmis dovanomis.

 


Projekto koordinatorė Arneta Matuzevičiūtė


 
  

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-09-20 15:00:40
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal