Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Tyrinėjimai ir bandymai

Smilgių gimnazijos antrokai vykdė bendrą tiriamąją veiklą kartu su Žibartonių pagrindinės mokyklos trečiokais ir ketvirtokais. Mokiniai pasaulio pažinimo mokėsi tirdami, bandydami ir eksperimentuodami.

Gruodžio mėnesį į Smilgių gimnaziją atvyko Žibartonių pagrindinės mokyklos vaikai su vyr. mokytoja Ramute Garbaliauskiene. Visi mokiniai pasiskirstė į mišrias komandas ir atliko 5 bandymus pagal nurodytas instrukcijas. Mokiniai tyrinėjo sodos, acto savybes, atliko kelis bandymus su balionais, monetomis, spalvotais saldainiais.  Eksperimentų rezultatai pranoko lūkesčius ir vaikams kėlė susižavėjimą, todėl bendradarbiavimą nuspręsta pratęsti.

Gegužės mėnesį Smilgių gimnazijos ir Žibartonių pagrindinės mokyklos mokiniai susitiko Kėdainių rajone, Paberžėje. Bandymai ir tyrinėjimai vyko gamtoje. Vėl, pasiskirstę komandomis, mokiniai pagal vietovės planą atliko užduotis, ieškojo lobių, naudodamiesi kompasais nustatė pasaulio šalių kryptis, tyrinėjo gamtą, magnetų savybes, rungtyniavo komandinio bėgimo rungtyje. Atlikę užduotis visi drauge užkūrė laužą, kepė dešreles, žaidė sportinius žaidimus. Pasibaigus dienai visi buvo kupini puikių emocijų, įspūdžių ir noro toliau bendradarbiauti ir mokytis kartu. 

Bendros dviejų ugdymo įstaigų pasaulio pažinimo pamokos išplėtė mokinių gamtamokslines žinias, skatino mokinius bendrauti ir bendradarbiauti, dirbti komandoje ir pažinti mus supantį pasaulį.


 Smilgių gimnazijos pradinių klasių vyresn. mokytoja Rita Kirdeikienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-06-19 09:44:10
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal