Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt




 Naujienų prenumerata



 

2018 m. Lietuvos mokinių liaudies dailės konkurso ,,Sidarbro vainikėlis“ Panevėžio regiono turas

 

Panevėžio rajono Upytės tradicinių amatų centre įvyko 2018 m. Lietuvos mokinių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ Panevėžio regiono atrankos turas. Šis parodų ciklas sumanytas tam, kad vaikai ir jaunuoliai galėtų parodyti savo darbus, kuriems įtaką darė liaudies menas ar dailieji amatai. Jaunieji kūrėjai skatinami tobulinti savo žinias, meninius gebėjimus, dailiųjų amatų įgūdžius ir varžytis dėl geriausiųjų vardo bei simbolinių prizų – sidabro vainikėlių.

Per šimtą darbų parodai pristatė dvidešimt šeši jaunieji kūrėjai iš Radviliškio, Kėdainių miestų ir rajonų, Ukmergės, Jonavos, Kupiškio bei Panevėžio rajonų.

Parodos autorius ir jų mokytojus koncertine programa sveikino Panevėžio rajono Vadoklių kultūros centro Jotainių padalinio vaikų folkloro ansamblis „Virsnia“ (vadovė Agnė Kielien). Upytės tradicinių amatų centro vadovė Aušra Sidorovienė padėkos raštus įteikė visiems regiono turo dalyviams ir jų mokytojams.

Dalyvių darbus vertino Lietuvos nacionalinio kultūros centro (LNKC) Tautodailės poskyrio vadovė dr. Teresė Jurkuvienė, šio poskyrio vyr. specialistė Darija Čiuželytė (komisijos pirmininkė), Panevėžio rajono Ėriškių kultūros centro direktorė Justė Gusevaitė-Grižė, Upytės tradicinių amatų centro vadovė Aušra Sidorovienė, Upytės šv. Karolio Boromėjaus parapijos sielovados pagalbininkė Ingrida Kazlauskaitė.

Komisija, įvertinusi konkursinę mokinių liaudies dailės parodą „Sidabro vainikėlis“, išrinko geriausius darbus ir paskirstė vietas:

I vieta: Modesta Paškevičiūtė, mokytoja Milda Petraitienė (Kėdainiai); Lukas Butrimavičius, mokytojas Audrius Vasiliauskas (Kėdainiai); Mantas Lagunavičius, mokytojas Audrius Vasiliauskas (Kėdainiai); Laura Steponavičiūtė, mokytoja Loreta Steponavičienė (Kėdainiai); Kornelijus Norvaiša, mokytoja Aurelija Norvaišienė (Radviliškis); Dovydas Lukoševičius, mokytoja Genia Vaičikauskienė (Kupiškio rajonas).

II vieta: Vakarė Skirmantaitė, mokytojas Donatas Kurmanskis (Radviliškis); Agnė Zalatorytė, mokytojas Romas Galiauskas (Panevėžio rajonas); Solveiga Pavydytė, mokytoja Genia Vaičikauskienė (Kupiškio rajonas); Kornelija Židonytė, mokytoja Daiva Židonienė (Panevėžio rajonas); Kamilė Makarauskaitė,  mokytoja Daiva Židonienė (Panevėžio rajonas); Egidijus Skulmis, mokytojas Eugenijus Arbušauskas (Radviliškis); Kornelija Maziliauskaitė, mokytoja Albina Mackevčienė (Kėdainių rajonas); Egidijus Pilotas, mokytotoja Genė Vaičikauskienė (Kupiškio rajonas).

III vieta: Armandas  Brižinskas, mokytoja Stanislava Šlevaitė (Panevėžio rajonas); Karolina Rodaitytė, mokytoja Edita Danielienė (Jonava); Emilija Saulė Vilytė, mokytoja Irena Ona Vilienė (Panevėžio rajonas); Liepa Šlapelytė, mokytoja Odeta Petrauskienė (Panevėžio rajonas); Kotryna Klevinskaitė, mokytoja Birutė Šinkūnienė (Kėdainiai).

Pirmos vietos laimėtojai atstovaus Panevėžio regionui Lietuvos baigiamajame ture, kuris vyks Kretingoje.


 Savivaldybės informacija
 Fot. Jonas Tumasonis-Adominis
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-04-30 15:15:51
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal