Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

„Pelėdžiukų“ sąskrydis 2018

                  

Birželio 19 dieną Dembavos lopšelis-darželis „Smalsutis“ sulaukė gausaus būrio svečių. Atvyko Velžio lopšelio-darželio, Pažagienių mokyklos-darželio „Pelėdžiukų“ grupių vaikai. Čia vyko tradicinis „Pelėdžiukų“ sąskrydis. Vaikai dalyvavo veiklose  „Žaidžiu – laimingas esu“. Veiklas organizavo ir vedė LK KASP Vyčio apygardos 5-oji rinktinės ŠAK kuopos kariai bei kariai savanoriai. Jie supažindino vaikus su savo gyvenimo principais, papasakojo, kaip svarbu yra draugystė, bendrystė ir tolerancija vienas kitam.
 
Vaikai kartu su kariais apžiūrėjo ekipuotės parodą, ja pasipuošę dalyvavo fotosesijoje su užsimaskavusiu kariu. „Pelėdžiukų“ sąskrydžio dalyviai ir kiti „Smalsučio“ vaikai kartu su Panevėžio karo prievolės tarnybos kariais žaidė žaidimus, ugdančius pareigingumą, drausmę, fizinę ištvermę, padėsiančius suprasti, kad šalia esantis draugas yra vertybė ir kad kartu įveikti sunkumas yra lengviau. Vaikai išbandė savo jėgas įveikdami „Tarzano taką“, loginį mąstymą ugdė žaisdami kitokius „Kryžiukus-nuliukus“.
 
Dalyvavo imitacinėje veikloje „Kario diena“. Greitumą, miklumą ir savo reakciją lavino žaidime „Aliarmas“ bei estafetėje „Kamuolį ridenu – draugui perduodu“. Po šitokios gausybės jėgų reikalaujančių užsiėmimų, vaikus nustebino atvykusi kareiviška virtuvė. Visi vaišinosi kareiviška koše ir arbata. Pavargę, bet laimingi „Pelėdžiukai“ atsisveikino iki kitų metų. Simbolinė pelėda „išskrido“ į Velžio lopšelį-darželį.


 Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia Dausienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-06-20 13:29:15
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal