Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Vaikus ir jaunimą kviečia kurti lietuviško produkto logotipo idėją

 

Pažįstate vaikų ar jaunuolių iki 19 m., kurie svajoja apie naują planšetinį kompiuterį? Puiki galimybė jį laimėti, dalyvaujant kūrybinių darbų konkurse Lietuvoje užauginto ir pagaminto žemės ūkio ir maisto produkto ženklo (logotipo) idėjai sukurti. Konkursą organizuoja Žemės ūkio ministerija ir Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centras.

Piešimo, tapybos, grafikos, aplikacijos, kompiuterinės ar kitos priemonės – logotipo kūrimui tinka viskas, ką pasirinks jauno žmogaus fantazija. Logotipas turėtų būti lengvai suvokiamas bei atpažįstamas, lengvai pritaikomas įvairiose medijos priemonėse (spaudoje, internete, televizijoje ir kt.).

Konkurso nugalėtojo idėja remsis profesionalus dailininkas kurdamas Lietuvoje užauginto ir pagaminto žemės ūkio ir maisto produkto ženklą.

Iki gegužės 31 d. būtina suspėti pateikti savo darbą (A4 arba A3 formatu) kartu su darbo idėjos aprašymu ir užpildyta dalyvio anketa paštu arba pristatyti tiesiogiai adresu: Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centras, Universiteto g. 8A, Akademija, 53341 Kauno r. Visas konkurso skelbimas čia.

Nugalėtojas ir informacija apie jo apdovanojimą bus paskelbta birželio 7 d. konkurso organizatorių interneto svetainėje www.zmmc.lt ir „Facebook“ paskyroje.

Daugiau informacijos gali suteikti Irma Minskienė, tel. (8 37) 39 70 70, el. p. irma.minskiene@zmmc.lt.

 


Parengta pagal Žemės ūkio ministerijos informaciją


 
  

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2017-05-17 14:32:14
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal