Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Vaikystė prabėgo kaip pasaka

Gegužės 30 dieną Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos mokiniai rinkosi į 1–5 klasių mokslo metų užbaigimo šventę.

Padėkoję gerai ir labai gerai besimokantiems mokiniais, pasidžiaugę pasiektais rezultatais, į sceną pakvietėme ketvirtokus, kurie ką tik užvėrė pradinių klasių duris. Balti žibintai, kviečiantys ieškoti, ir atsisveikinimas su žaislais priminė, kad vaikystė jau baigėsi. Draugų pasirodymai, kūrybiniai darbeliai tėveliams ir pastarųjų padėka mokytojams – viskas buvo svarbu. Pasiryžę gerai mokytis ir gražiai elgtis, mokiniai tapo ketvirtąja savanorių kuopa, kuriai reikėjo keliauti iš stotelės į stotelę ir atlikti įvairias užduotis. Stebėdami nuotraukose užfiksuotas akimirkas, susirinkusieji pamatė, kaip užaugo prieš ketverius metus atėję pirmokai. Saulėta pavasario diena kvieste kvietė visus į kiemą, todėl trisdešimt dvi Domanto mamytės parengtas užduotis vaikai ir jų tėveliai atliko lauke. Apdovanoti šokoladiniais medaliais, visi plojo pamatę dar ir didžiulį tortą.

Nerūpestinga vaikystė ketvirtokams prabėgo kaip pasaka. Išlydėję vaikus atostogauti, po saulėtos vasaros lauksime jų penktoje klasėje.


 Mokytoja Rūta Grybienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2017-06-09 14:10:22
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal