Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Spalvinga Lietuvos valstybės atkūrimo diena Daukniūnuose

 

 

Ar nuotaikingai pasitikote Lietuvos valstybės atkūrimo dieną? Dauknūniečiai drąsiai, nė kiek nesuabejoję galėtų atsakyti, kad taip, mat jų Vasario 16-osios popietė spalvinga buvo ne tik Lietuvos trispalvės spalvomis.

Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinys kaimo gyventojus pakvietė Lietuvai prasmingą datą paminėti originaliai. Ketvirtadienio popietę daukniūniečius užplūdo azartas – jie varžėsi protų kovose. 4 turai, 40 klausimų, 4 skirtingos temos ir gausybė galimų atsakymų. Susirinkusieji žinias tikrino apie Lietuvai reikšmingus įvykius ir datas, aptarinėjo Daukniūnų apylinkes, išsiaiškino, kam geriausiai sekasi muzikos srityje ir kas geriausiai atsakinėja į bendrinius klausimus. Iš pradžių kiek neužtikrintai pildę atsakymų lenteles, vėliau komandos nariai taip įgudo atsakinėti į klausimus, kad neprireikė ir viso pasitarimams skirto laiko.  

Pertraukose tarp skirtingų protų mūšio turų žiūrovams meninę programą pristatė Daukniūnų vaikų aktyvaus laisvalaikio studijos „Nenuorama“ mažieji skaitovai. Ilgą laiką ruošęsi ir repetavę jie išsakė gražiausias eiles, skirtas Tėvynei. Renginio programą vainikavo Berčiūnų liaudiškos muzikos kapelos „Sanžyla“ (vad. Sigita Čekavičienė) koncertinė programa. Jos metu žiūrovai ne tik plojo, bet ir judrius žaidimus žaidė, į ratelius šokiams stojo. Tiek juoko ir judesio Daukniūnuose jau senokai matyta buvo!

Dar neišblėsus visam šventiniam džiugesiui, suskaičiavus protų mūšio taškus, buvo paskelbti ir apdovanoti laimėtojai. Paguodos prizai įteikti visiems dalyvavusiems. Už juos renginio organizatoriai dėkoja Lietuvos Respublikos Seimo narei Guodai Burokienei ir gyventojų bendruomenei „Daukniūnai“.

Gražia tradicija tampa tai, kad daukniūniečiai po renginio neskuba išsiskirstyti ir bendrai susėda arbatos puodeliui. Taip bematant praskriejo net trys valandos, o suskubti skirstytis paragino tik už lango temstantis dangus.


 Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinio vadovė Arneta Matuzevičiūtė

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2017-03-02 09:48:29
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal