Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Minėjimas-koncertas Šilų universaliame daugiafunkciame centre „Dainomis papuošime Lietuvą“

 

 

Su pirmaisiais pavasario spinduliais pasitinkame ir vieną svarbiausių Lietuvos istorinių datų – Kovo 11-ąją. Tai prasminga šalies išsilaisvinimo ir tautos atgimimo šventė. Prieš dvidešimt septynerius metus Lietuva pasirinko savo kelią. Kelią, pažymėtą pažangos ir gerovės siekiu. Per ketvirtį amžiaus užaugo nauja žmonių karta, tapome demokratinės Europos dalimi. Būdami atviri, orūs ir pilietiški kartu kuriame Lietuvą. Kovo 11-oji yra ir visuomet bus mus vienijanti ir telkianti šventė. Šventė vardan mūsų bendros ateities, vardan tos Lietuvos. 

 

Šiai šventei paminėti  kovo 10 d. Šilų universaliame daugiafunkciame centre vyko minėjimas-koncertas „Dainomis papuošime Lietuvą“. Pirmiausia žiūrovai galėjo apžiūrėti vaikų darželio grupės piešinių parodėlę (vaikai nupiešė Gedimino pilį ir Trispalvę).

Į jaukią, pavasariškai papuoštą salę 18 val. susirinko gausus žiūrovų būrys. Vakaro vedėjos A. Kielaitė ir A. Miliauskaitė pakvietė renginį pradėti Tautiška giesme, kuri iš šilaivių lūpų nuskambėjo su didele meile Lietuvai.

Minėjimą tęsė Petras Vanagas, kuris priminė Lietuvių tautos kelią į laisvą ir nepriklausomą Lietuvą, o jo deklamuojami eilėraščiai suvirpino žiūrovų širdis.

Šventišką nuotaiką dar labiau pagyvino Krekenavos kultūros centro Žibartonių padalinio liaudiškos muzikos kapelos „Liaudė“ (vadovė Genovaitė Vorienė) atliekamos dainos. Kapelos pasirodymą nuotaikingai vedė Žibartonių padalinio vadovė Audronė Paškevičienė. Svečių pasirodymą lydėjo aplodismentai ir bendros dainos.

Šventėje dalyvavę žmonės, patyrę daug gerų emocijų, su džiugia nuotaika ir pavasariu širdyje išsiskirstė į namus.


Šilų UDC vadovė Audronė Antanaitienė

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2017-03-23 09:25:32
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal