Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Praktiška šventė

 

Tarptautinę moters dieną naujamiestietės atsimins ilgai. Tą vakarą kultūros centro direktorė Vigyta Dumbrienė jas ne tik gražiai pasveikino, bet ir surengė susitikimą su žinoma vėlimo specialiste Laimute Bastyte, vadinama „Lady baba“.

Laimutė Bastytė, pristatydama savo ir bičiulių darbų parodą dailės galerijoje akcentavo, kad moterys, kai nori, gali viską. Atrodo, iš visai paprastų dalykų jos padaro vertingus, gražius ir paklausius daiktus. Reikia tik didelio noro, pasiryžimo ir atkaklumo siekiant užsibrėžto tikslo. Štai, kad ir pati Laimutė. Nuėjo kelią nuo bedarbės iki vėlimo meistrės ir verslininkės, kuri savo darbais ne tik džiugina žmones, bet ir užsidirba pragyvenimui. Meistrė kvietė ne tik apžiūrėti, pačiupinėti parodos eksponatus, bet ir dalyvauti mokymuose, išmokti pačioms tokius daiktus daryti, o jeigu pageidauja, ir nusipirkti.

Parodoje pavyzdžių netrūko. Tai batukai, apsiaustai, žaislai, paveikslai, kepurės, šlepetės ir dar daug visko. Viskas padaryta estetiškai, su meile.

Moterys labai domėjosi eksponatais: čiupinėjo, matavosi, aptarinėjo. Širdingai ačiū parodos autoriams. Kas nori plačiau susipažinti su Laimutės Bastytės ir jos bičiulių darbais, gali pasižiūrėti interneto svetainėje http://www.veliu.lt/.

Toliau – šventinė dovana: Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos abiturientų koncertas, kurį organizavo mokytoja ekspertė Jūratė Vilienė.

Nustebino ne tik atlikėjų įvairovė, bet ir jaunų žmonių nuoširdumas, meninis lygis. Tikėtina, kad šiuos atlikėjus ateityje matysime jau įsiliejusius į žinomus kolektyvus prestižinėse Lietuvos ir užsienio scenose.

            Ačiū Menų gimnazijos abiturientams ir koncerto organizatorei Jūratei Vilienei.


 Rimantas Banevičius
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2017-03-23 09:27:42
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal