Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Auginame bendruomeniškumo medį Pažagieniuose

 

Drąsiai galime sakyti, kad įgyvendinome projektą „Auginkime bendruomeniškumo medį“. Projektas buvo finasuotas Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, rėmėjo A. Povilausko įmonės „Kadex“, Panevėžio rajono savivaldybės bei bendruomenės lėšomis.

Finansavimas leido bendruomenei įgyvendinti net 13 įvairių veiklų: socialinė akcija „Darom“, akcija „Pagražink Pažagienius“, konkursas „Gražiausiai tvarkoma daugiabučio aplinka“, kartas jungianti šventė, žygis baidarėmis, krepšinio turnyras 3 prieš 3, šventė „Ir aš mažas buvau“, Pilateso, kūno dizaino užsiėmimai, net du seminarai „Kalėdinių žaislų gamyba“, „Kalėdinių atvirukų gamyba“, socialinė akcija „Pagamink ir padovanok“ (seniūnaitė Angelė Andrunavičienė ir bendruomenės pirmininkė Elena Stanienė aplankė visus gyventojus su negalia, įteikė jiems kalėdinius sveikinimus bei atminimo dovanėles). Šios veiklos vyko 2016 m. balandžio–gruodžio mėn., dalyvavo 307 bendruomenės nariai.

Už projekto ir bendruomenės lėšas įsigijome 4 smėlio dėžes vaikams, du suoliukus su atlošais, dvi šiukšliadėžes, žoliapjovę-trimerį, 10 vnt. pilateso kilimėlių. Nupirktos kokybiškos krepšinio lentos su lankais ir metaliniais tinkleliais, atnaujintos dvi krepšinio aikštelės Pažagienių kaime. Už rėmėjo A. Povilausko įmonės „Kadex“ lėšas įsigijome dvi spyruoklines sūpynes vaikams, 2 suoliukus su atlošais.

Konkurse „Gražiausiai tvarkoma daugiabučio aplinka“ už namų aplinkos puoselėjimą apdovanoti prizais ir atminimo lentelėmis Švyturio g. 11, Žagienės g. 8, Švyturio g. 9 namų pirmininkai. Konkurso laimėtojai gavo dovanų iš UAB „Dembavos medelynas“ augalų, kurie buvo kruopščiai specialistų atrinkti, tinkantys tik šių namų aplinkai. Seniūnaitės Angelės Andrunavičienės ir bendruomenės pirmininkės Elenos Stanienės padėkomis apdovanotos Valerija Juodeikienė (Žageinės g. 8) ir Genovaitė Magdėnienė (Švyturio g. 11) už savo namų aplinkoje kuriamą grožį.

Dėkingi bendruomenės nariui Leonui Dambrauskui už dovanotus augalus (kūgines eglutes, tujas ir kt.), Panevėžio seniūnui Sauliui Skrebei už šliaužiančius kadagius, ūkininkui Jonui Adomavičiui iš Šilagalio už akmenų atvežimą, žemės ūkio bendrovės „Šilagalys“ vadovui G. Stankūnui už žemių atvežimą, Žilvinui Kavoliūnui (Automobilių spalvų centro vadovui) bei Igoriui Ivanovui įmonės „Igorio lankai“ vadovui už finansinę paramą dalyvaujant akcijoje „Pagražink Pažagienius“. Šios akcijos metu buvo įrengtas alpinariumas sankryžoje įvažiuojant į Pažagienius.

Projekto baigiamasis renginys – bendruomenės šventė vyko Šilagalio kultūros centre. Susirinkusius bendruomenės narius, tiek mažus, tiek senjorus linksmino 2016 m. mažosios kultūros sostinės Miežiškių kapela „Ratasai“, vadovas Raimondas Grikšelis. Šventėje dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo narė Guoda Burokienė, kuri pasidžiaugė, kad bendruomenės yra aktyvios, vykdo įvairius projektus. Išvykdama Seimo narė padovanojo bendruomenės nariams kelionę į Lietuvos Respublikos Seimą ir Valdovų rūmus. Šventės metu apdovanoti aktyviausi projekto dalyviai atminimo dovanomis.

Džiugu, kad auga bendruomeniškumo medis mūsų kaime. Esame nuoširdžiai dėkingi visiems: socialiniams partneriams, bendruomenės valdybos nariams, kurie tiki, kad bendruomeniškumas yra labai svarbus žmogaus gyvenime. Dėkojame kiekvienam žmogui, kuris bet kokiu darbu, be jokio atlygio, o tik vedamas altruizmo ir tikėjimo padarė ką nors gera ir svarbaus Pažagieniuose.


Panevėžio rajono kaimo bendruomenės „Pažagieniai“ pirmininkė Elena Stanienė ir

projekto „Auginkime bendruomeniškumo medį“ vykdytoja Sigita Jasiūnienė
 
  

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2017-02-08 13:38:10
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal