Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Tarptautinės mokytojų dienos šventę vainikavo Metų mokytojo apdovanojimas

 

Šiandien Panevėžio rajono savivaldybės pedagogai iškilmingai pasveikinti profesinės šventės – Tarptautinės mokytojų dienos proga. Iškilmės vyko Panevėžio bendruomenių rūmuose.

Švietimo bendruomenę pagerbti atvyko Panevėžio rajono savivaldybės vadovai, Savivaldybės tarybos nariai, administracijos atstovai, garbingi svečiai.

Renginio pradžioje sugiedojus Tautišką giesmę į susirinkusiuosius kreipėsi meras Povilas Žagunis. Jis padėkojo mokytojams už ištikimybę savo pašaukimui ir palinkėjo ištvermės kasdieniniame, išbandymų kupiname darbe bei pakvietė šią popietę, pamiršus rūpesčius, pabūti kartu.

Meras Savivaldybės padėkomis Tarptautinės mokytojų dienos proga apdovanojo pedagogus, labiausiai nusipelniusius skleidžiant žinias ir ugdant išsilavinusią pilietišką jaunąją kartą.

Gausiais plojimas į sceną palydėtas pasveikinti pedagogus atvykęs Panevėžio vyskupas Linas Vodopjanovas.

Jo Ekscelencija, primindamas neseniai Lietuvoje viešėjusio Popiežiaus Pranciškaus žodžius, prašė mokytojų skatinti mokinius daugiau bendrauti su senoliais, išklausyti jų pasakojimų apie tautos šaknis, džiaugsmus, kentėjimus ir vertybes, nes, tik remdamasis savo šaknimis, jaunimas ves tautą pirmyn, rašys tautos istoriją siekdamas didesnių vaisių.

Pedagogus nuoširdžiai sveikino ir Garbės raštais apdovanojo Lietuvos Respublikos Seimo nariai Guoda Burokienė, įteikusi Premjero Sauliaus Skvernelio padėkas, Petras Nevulis, Antano Bauros padėjėjas-sekretorius Algimantas Birbilas.

Švietimo ir mokslo ministerijos padėkas pedagogams įteikė Savivaldybės administracijos direktorius Eugenijus Lunskis.

Sveikinimo žodžius tarė Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros, jaunimo ir savivaldos reikalų komiteto pirmininkas Jonas Kaušakys, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Algirdas Kęstutis Rimkus, seniūnų vardu – Velžio seniūnijos seniūnas Andrius Viržaitis.

Apdovanojimai įteikti Geriausiai tvarkomų mokyklų edukacinių erdvių apžiūros-konkurso nugalėtojams. Jais šiemet tapo Naujamiesčio, Smilgių ir Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos, Paliūniškio pagrindinė mokykla bei ikimokyklinio ugdymo įstaigos – Dembavos lopšelis-darželis „Smalsutis“ ir Velžio lopšelis-darželis.

Šventės kulminacija tapo Metų mokytojo paskelbimas ir apdovanojimas. Šiemet ši nominacija skelbiama jau šešioliktą kartą.

Pranešti žinią, kad garbingas titulas Savivaldybės tarybos sprendimu suteiktas Raguvos gimnazijos muzikos mokytojai metodininkei Ingridai Bučinskienei į sceną pakilo Savivaldybės mero pavaduotojas, Metų mokytojo atrankos komisijos pirmininkas Antanas Pocius ir komisijos sekretorė Sigita Jasiūnienė.

Vicemeras pasidžiaugė, kad 25 metų pedagoginio darbo stažą turinti mokytoja, atsidavusi muzikai ir dainai, šią meilę sugeba perduoti ir savo auklėtiniams, o jų pasiekimai reprezentuoja Panevėžio rajoną visoje šalyje.

Pasveikinta bei gėlių lietumi apipilta mokytoja dėkojo kolegoms už palaikymą ir bendradarbiavimą, gimnazijos vadovams – už suteiktą kūrybinę laisvę, savo mokiniams – už jų plačiai atvertas širdis.

Dėkodama už suteiktą garbingą nominaciją Metų mokytoja sakė geriau ne kalbėsianti, o padarysianti tai, ką moka geriausiai, ir sudainavo dainą. Jai pritarė į sceną vienas po kito pakilę mokiniai. Daina šventės dalyvių širdis sujaudino ne tik  jautriais žodžiais, bet ir nuo scenos sklindančia ypatinga kartu dainuojančių mokytojos ir jos mokinių bendrystės dvasia.

Šventinę nuotaiką taip pat kūrė Panevėžio r. muzikos mokyklos lengvosios muzikos orkestras, jungtinis Muzikos mokyklos jaunių choras, atlikėja Rima Žudienė, roko grupės „Laiptai“ vokalistas Henrikas Balčiūnas.

Pasibaigus iškilmingai daliai renginio dalyviai ir svečiai bendravo ir įspūdžiais dalijosi prie vaišių stalo, o po pertraukos sugrįžo į salę žiūrėti Kelmės Mažojo teatro spektaklį Keturakio „Amerika pirtyje“.

SAVIVALDYBĖS MERO PADĖKOMIS apdovanoti pedagogai:

Vijoleta Kirpotienė, Muzikos mokyklos muzikavimo-chorinio dirigavimo, solfedžio vyresnioji mokytoja, – už nuoširdų ir kūrybingą pedagoginį darbą;

Olga Alejūnienė, Ramygalos gimnazijos informacinių technologijų mokytoja metodininkė, – už puikų mokinių parengimą informacinių technologijų valstybiniam egzaminui;

Vaida Stanevičienė, Pažagienių mokyklos-darželio vyresnioji pradinio ugdymo mokytoja, – už sėkmingą pedagoginę veiklą, kūrybingų ugdymo metodų taikymą bei klasės bendruomenės telkimą;

Ingrida Cibulskienė, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos informacinių technologijų vyresnioji mokytoja, – už puikų mokinių parengimą informacinių technologijų valstybiniam brandos egzaminui;

Asta Žaludienė, Naujamiesčio gimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, – už inovatyvų ugdymo proceso organizavimą, projektų, skatinančių visos gimnazijos bendruomenės kūrybiškumą ir bendrystę, vykdymą;

Renata Dabrilienė, Velžio lopšelio-darželio Liūdynės skyriaus ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė, – už ilgalaikį nuoširdų vaikų saviraiškos ir kūrybiškumo ugdymo veiklų organizavimą, už darnios asmenybės ugdymą, veiksmingą bendruomenės įtraukimą į aktyvią projektinę veiklą bei stiprios komandos formavimą;

Ramutė Adomavičė, Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“ ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė, – už aktyvų dalyvavimą projektuose Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti;

Aušra Šumskytė, Smilgių gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtoja, – už inovatyvų požiūrį į šiuolaikinį ugdymą, kruopštumą, atsakingumą;

Eglė Čepulienė, Naujamiesčio lopšelio-darželio „Bitutė“ priešmokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė, – už sėkmingą „Erasmus+“ projektų rengimą ir įgyvendinimą;

Irena Buzienė, Krekenavos lopšelio-darželio „Sigutė“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui, – už ilgametę vadybinę veiklą, skatinančią kokybišką ugdymą, lopšelio-darželio bendruomenės įtraukimą į aktyvią projektinę veiklą bendradarbiaujant su socialiniais partneriais.

ŠVIETIMO IR MOKSLO MINISTERIJOS PADĖKOS skirtos:

Sandrai Daukantienei, Raguvos gimnazijos pradinių klasių mokytojai metodininkei, – už efektyvių ir inovatyvių mokymosi metodų taikymą pamokoje bei gerosios patirties sklaidą;

Tomui Rudokui, Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos dailės mokytojui metodininkui, – už kūrybiškumo bei meninės saviraiškos puoselėjimą, projektinę veiklą ir puikų mokinių parengimą dailės olimpiadoms, konkursams;

Audronei Grigaliūnienei, Paliūniškio pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotojai ugdymui, – už puikų vadybinį darbą, iniciatyvią pedagoginę veiklą.

ŠVIETIMO, KULTŪROS IR SPORTO SKYRIAUS PADĖKOS už nuoširdžią pedagoginę veiklą, projektų įgyvendinimą, profesionalų mokinių ugdymą įteiktos:

Gretai Jankuvienei, Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos biologijos vyresniajai mokytojai;

Raimondai Samuolienei, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos anglų kalbos vyresniajai mokytojai;

Aldonai Mataitienei, Linkaučių pagrindinės mokyklos pradinio ugdymo vyresniajai mokytojai;

Editai Kazlauskienei, Pedagoginės psichologinės tarnybos socialinė pedagogei metodininkei;

Kristinai Žernosekovienei, Raguvos lopšelio-darželio „Skruzdėliukas“ priešmokyklinio ugdymo vyresniajai auklėtojai;

Neringai Rimkienei, Ramygalos lopšelio-darželio „Gandriukas“ ikimokyklinio ugdymo vyresniajai auklėtojai;

Rimai Linkevičienei, Smilgių gimnazijos rusų kalbos mokytojai metodininkei;

Zinai Juzėnienei, Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos matematikos mokytojai metodininkei;

Linai Januškienei, Velžio gimnazijos chemijos mokytojai metodininkei.

 


Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-10-08 10:32:13
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal