Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Susitikimas su psichologe

Raguvos kultūros centras vykdo rajono savivaldybės finansuojamą neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programą „Mokomės bendrauti ir bendradarbiauti, kalbėti ir susikalbėti“.Šios programos dalyviai yra Trečiojo amžiaus universiteto Šilų ir Raguvos fakultetų klausytojai. Programa skirta klausytojų asmeninių, bendravimo, pozityvaus mąstymo kompetencijų ugdymui siekiant kokybiško kartų bendradarbiavimo bei vyresnių žmonių kūrybiškumo ugdymo ir integracijos į šiuolaikinę visuomenę .
 
Vykdant programos veiklas spalio 25 d. Šilų fakulteto, o spalio 26 d. Raguvos fakulteto klausytojai dalyvavo seminaruose „Bendravimo kultūros psichologiniai aspektai“. Seminarus vedė rajono poliklinikos psichologė Galina Ziminskienė. Pasak lektorės mūsų bendravimas yra kupinas džiaugsmų, staigmenų, prieštaravimų, nesusipratimų bei konfliktų. Sugebėjimą efektyviai bendrauti galime priskirti prie reikšmingiausių asmens savybių, nulemiančių jo sėkmę ir asmeninę laimę: juk beveik 85% žmogaus gyvenimo ir darbo sėkmė priklauso nuo to, kaip jis bendrauja su aplinkiniais ir kokį daro jiems poveikį. Esama daugybės įvairių būdų, kuriais galėtume pagerinti savo komunikacinius sugebėjimus, jei jie yra nepakankamai tobuli ir neleidžia pasiekti norimų rezultatų.
 
Lektorė akcentavo, kad pradėti būtina nuo savęs, kadangi mūsų viduje, mūsų sąmonės gelmėse, gimsta pirmosios komunikacinių sugebėjimų užuomazgos, pasireiškiančios bendraujant su žmonėmis. Mūsų bendravimas pasireiškia dviem formomis: vidine ir išorine. Kokį savęs vaizdą susikuriame, tokie esame iš tikrųjų. Tai reiškia, kad mūsų bendravimo sėkmė visų pirma priklauso nuo mūsų pačių, t.y. nuo to, kokį savojo “aš” vaizdą susikuriame. Pradėjus labiau domėtis savimi, labiau save gerbti, vertinti ir pripažinti, galima susilaukti to paties iš kitų supančių mus žmonių, akcentavo lektorė. 


 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2016-10-27 08:21:35
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal