Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Savivaldybėje – Dembavos progimnazijos aštuntokų kūrybos paroda

 

Panevėžio rajono savivaldybės didžiosios salės fojė papuošė Dembavos progimnazijos 8 klasės mokinių tapybos ant šilko kūrybinių darbų paroda „Spalvotas drugelių gyvenimas“.

Šiandien vykusiame parodos atidaryme dalyvavo darbų autoriai, dailės ir technologijų mokytoja Kristina Rapševičienė, Dembavos progimnazijos direktorė Aušra Raišienė, Savivaldybės administracijos darbuotojai. Renginį vedė parodos kuratorė Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Sigita Jasiūnienė.

Mokytoja K. Rapševičienė papasakojo apie šiuo metu labai populiarią piešimo ant šilko techniką, kuriai būdingas lengvumas, spalvingumas bei laisvumas. Pasak mokytojos, vaikai daug drąsiau ir mieliau piešia ant šilko nei ant popieriaus. Ši technika skatina jų kūrybiškumą, išlaisvina mintis ir jausmus, leidžia išlieti savo fantazijas formomis ir spalvomis.

Mokiniai mielai pasakojo apie kūrybos procesą, atsakė į klausimus. Jie džiaugėsi, kad tapyba ant šilko leidžia drąsiai improvizuoti, patirti kūrybos džiaugsmą ir yra puiki saviraiškos priemonė.

Dembavos progimnazijos direktorė A. Raišienė pasidžiaugė, kad kartu dalyvaudami kūrybos procese mokiniai taip pat ugdo bendruomeniškumo jausmą, ir padėkojo jų mokytojai už gebėjimą suteikti auklėtiniams kūrybinę laisvę, ugdyti pasitikėjimą savimi.

Pasveikinti jaunuosius parodos autorius atvykęs Panevėžio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Antanas Pocius pabrėžė, kad šiais laikais ne mažiau nei žinios svarbu kūrybiškumas – vertinga savybė, padedanti asmenybei augti ir tobulėti, atrasti novatoriškus sprendimus, generuoti pažangias idėjas.

Vicemeras pasidžiaugė, kad Dembavos progimnazija mokinių kūrybiškumui skatinti atranda naujų formų, mokytojams linkėjo neprarasti įkvėpimo ugdant jaunąją kartą, mokiniams – atvirumo naujoms patirtims.

Paroda „Spalvotas drugelių gyvenimas“ veiks iki balandžio mėnesio vidurio.

 

 

 


 Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-03-20 13:20:31
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal