Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt Renginių kalendorius

 Naujienų prenumerata

Nacionalinė bibliotekų savaitė skaitytojams siūlo kurti biblioteką kartu

 

Šiandien prasideda Nacionalinė bibliotekų savaitė tema #tuesibiblioteka. Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka bei visi jos filialai kviečia savo lankytojus, bendruomenės narius, partnerius dalytis nuomonėmis ir idėjomis, kokios bibliotekos šiandien jiems reikia, kokia ji galėtų būti bei kaip kiekvienas galėtų prisidėti ir kurti šiuolaikinę biblioteką kartu. Kiekvieno nuomonė yra svarbi ir gali tapti įkvėpimu bibliotekoms keistis ir keisti.

Savaitės šūkis – Tu esi biblioteka. Tu gali ją keisti. Kurkime biblioteką kartu“ paskatins diskusijoms apie bibliotekų vaidmenį, svarbą ir ateitį.

Šiandien Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje iškilmingai iškėlus Lietuvos bibliotekininkų draugijos vėliavą pristatyti renginiai skaitytojams.

Lankytojai pakviesti dalyvauti akcijose „Literatūrinė vaistinė sielai“, „Idėjų medis“, pasinaudoti galimybe įsigyti nemokamą bendrą skaitytojo pažymėjimą.

Balandžio 25 d. bibliotekoje vyks Vengrų kultūros diena, šios šalies kultūrą, tradicijas ir papročius pristatys Europos savanorių tarnybos savanorė Melinda Bogdan.

Balandžio 26-oji bus skirta vaikams ir jų tėveliams – jie galės prasmingai ir įdomiai laiką leisti „Draugystės dienoje“.

Taip pat vyks informacinės valandos lankytojams „Užeikite į biblioteką – yra naujienų“, mokymai gyventojams „Elektroninių paslaugų nauda“, kūrybinės dirbtuvės „Knygų personažų kūrimas“.

Plačiai duris atvers kaimų ir miestelių bibliotekos. Jose vyks garsiniai skaitymai vaikams, diskusijos apie bibliotekos paslaugas, skaitymo skatinimą, vaikų kūrybingumo lavinimą, gražiausių pasakų rinkimai, edukaciniai užsiėmimai, virtualių parodų pristatymai ir kt.

Visus renginius rasite čia ir čia

 


Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2017-04-25 11:52:25
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal

 
 
   

 

KRAŠTO APSAUGOS SAVANORIŲ PAJĖGOS VYČIO APYGARDOS
  5-OJI RINKTINĖ