Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Miškasodis Gegužinės girininkijoje – palikimas ateities kartoms

Panevėžio miškų urėdijos vakar Žaliojoje girioje surengtoje miško sodinimo šventėje „Miškas vienija 2017“ dalyvavo ir Panevėžio rajono savivaldybės administracijos atstovai.

Į urėdijos kvietimą prasmingai pažymėti pavasario pradžią atsiliepė gamtai ir jos išsaugojimui neabejingi Panevėžio rajono bei miesto gyventojai, įvairių organizacijų, bendruomenių atstovai, miškininkai, aplinkosaugininkai, kariškiai, politikai, jaunieji miško bičiuliai.

Talkoje, kuri vyko Gegužinės girininkijoje, 2 ha kirtimo plote savanoriai krašto gražintojai pasodino 7 tūkst.eglaičių sodinukų.

Panevėžio miškų urėdijos urėdas Valdas Kaubrė pasidžiaugė, kad praėjusiais metais gimusi nacionalinio miškasodžio iniciatyva sulaukė didelio gamtai neabejingų žmonių palaikymo visoje šalyje bei Panevėžio rajone ir jau tampa tradicine.

Šiemet, skirtingai nei pernai, rekordo, apsodinant didžiausią miškų plotą, nesiekta, tačiau visų mintys ir viltys krypsta į artėjantį Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį ir iniciatyva skiriama šiai garbingai sukakčiai.

„Kiekvienas turime prižiūrėti ir saugoti gamtą, prisidėti, kad žaliojo Lietuvos turto ne tik nemažėtų, bet jis būtų gausinamas ir išsaugomas ateities kartoms“,– sakė V. Kaubrė dėkodamas nuo širdies paplušėjusiems talkininkams.

Po prasmingai atlikto darbo urėdas visus pakvietė pakvietė miško aikštelėje pasivaišinti sočia kareiviška koše ir kvapnia arbata, maloniai pabendrauti.

Šventė organizuojama siekiant įprasminti ir skatinti akademiko prof. Tado Ivanausko pradėtos gamtosauginės veiklos tęstinumą, ugdyti šalies gyventojų pilietiškumą, socialinį aktyvumą ir burti bendruomenes. Pirmąkart  šalyje nacionaliniu mastu, visose 42 urėdijose, miškasodis buvo surengtas pernai.

 

 


Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2017-04-20 09:04:07
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal