Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Velžio gimnazijos komanda išsiveržė į finalinį teisinių žinių konkurso „Temidė“ etapą

 

Bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių respublikinio teisinių žinių konkurso „Temidė“ finaliniame etape Panevėžio apskričiai atstovaus Panevėžio rajono Velžio gimnazijos komanda „Ties riba“. Tai paaiškėjo trečiadienį gimnazijoje vykusiame konkurso regioniniame etape, kurioje šeimininkai užėmė pirmąją vietą.

Konkurse velžiečiai nurungė penkis varžovus – Panevėžio miesto bei Kupiškio, Rokiškio, Pasvalio ir Biržų rajonų mokinių komandas.

Antroji vieta atiteko Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos komanda „N-14“, trečioji – Panevėžio „Minties“ gimnazijos komandai „Rectus“.

Komandų pasirodymą tradiciškai sudarė trys rungtys – prisistatymas, protų mūšis, kuriame reikėjo atsakyti į 19 klausimų iš įvairių teisės sričių, ir atsisveikinimas. Konkurse buvo vertinamos ne tik mokinių teisinės žinios, bet ir pasirodymo originalumas, kūrybiškumas, estetiškumas.

Prizines vietas laimėjusių komandų nariams įteiktos dovanos ir diplomai, kitoms – padėkos. Kiekvienai komandai įteikta po saldų prizą – šakotį.

Teisinių žinių konkursas „Temidė“ šiemet vyksta jau 21 kartą, jo pradininkas – Panevėžio rajonas. Renginio tikslas – ugdyti mokinių teisinį sąmoningumą, vykdyti smurto prevenciją, suteikti mokiniams žinių ir praktinių įgūdžių kuriant saugią aplinką ir organizuojant prasmingą ir turiningą laisvalaikį.

Finalinis konkurso etapas, kuriame susirungs geriausios šalies bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų komandos, vyks balandžio 28 d. Juozo Miltinio dramos teatre Panevėžyje.

 

 


Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2017-04-20 15:11:23
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal