Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Vienu šūviu du zuikiai: akcija „Darom 2017“ ir konkursas „Vaikų Velykėlės 2017“

 

Panevėžio rajono Sodelių kaimų bendruomenės nariai jau devintus metus vardan kilnaus tikslo – švarinti savo kraštą – prisijungė prie akcijos „Darom 2017“. Pasiskirstę į komandas akcijos dalyviai išsirengė rinkti šiukšlių, kurios teršė pakeles, miškus ir kitas vietas.

Akcijos metu išvalytos apželdinto karjero pakrantės, surinktos šiukšlės prie kapinių, pieninės, buvusios mokyklos, pakelėje ties autobusų stotele, šalikelėse. Džiaugiamės, kad šiemet šiukšlių pakelėse mėtėsi  mažiau. Gal žmonės pradeda suprasti, kad gamta – mūsų didžiausias turtas, kurią reikia saugoti ir mylėti. Džiugu, kad panašiose akcijose dalyvauja vaikai. Tikimės, kad nuo mažens dalyvaudamos tokiose akcijose ateinančios kartos gyvens dar švaresnėje aplinkoje ir šiukšles išmes į tam skirtas vietas, o ne į pakelės griovį. Akcijos „Darom 2017“ organizatoriai džiaugiasi ir dėkoja už nuoširdų darbą bei iniciatyvumą gražinant aplinką.

Po smagaus darbo visi susirinko pabendrauti, kas kepė dešreles, kas papuošė didįjį margutį. Sodelių kaimo bendruomenė dalyvauja konkurse „Vaikų Velykėlės 2017“, kurį organizuoja „Naisių vasara“. Tai konkursas, puoselėjantis gražias lietuviškas tradicijas, ugdantis jaunąją kartą. Vaikučiai senovės lietuvių raštais margino įspūdingo dydžio 2 m aukščio ir 1 m pločio velykinį kiaušinį. Tokios vaikų Velykėlių šventės idėją pasiūlė „Naisių vasaros“ projektų mecenatas ir sumanytojas Ramūnas Karbauskis, kurio dėka kiekvienas dalyvis apdovanotas kompaktiniu disku.

Didįjį Margutį nufotografavome ir nusiuntėme konkurso pagrindiniams organizatoriams. Nuotrauka bus paskelbta socialiniame tinkle facebook. Komisijos pripažinti trys gražiausi, išradingiausi ir originaliausi Didieji margučiai laimės konkursą. Prizas nugalėtojams – ekskursijos į Naisius.

Bendruomenės nariai džiaugiasi, vienu šūviu patiesę du zuikius: akcija „Darom 2017“ ir konkursas „Vaikų Velykėlės 2017“ pavyko.


 

Sodelių kaimo bendruomenės pirmininkė Vaida Sarapienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2017-04-25 11:50:22
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal