Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Paskaita apie korupciją ir jos prevenciją

 

Panevėžio rajono savivaldybės administracija, įgyvendindama Korupcijos prevencijos programą ir kurdama antikorupcinę aplinką, organizuoja antikorupcinio švietimo paskaitas ir seminarus. Šiandien vykęs šiais metais pirmas toks renginys buvo skirtas Savivaldybės administracijos skyrių vedėjams.

Paskaitą tema „Korupcijos atžvilgiu rizikingos sritys ir korupcijos prevencija“ skaitė Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos Korupcijos prevencijos poskyrio viršininkė Rita Škutienė.

Pranešime pristatyti naujausi pasaulyje, Europos Sąjungoje ir Lietuvoje atlikti korupcijos lygio tyrimai. Pranešėja pabrėžė, kad Eurobarometro – Europos parlamento užsakyto 2017 m. korupcijos tendencijų tyrimo – duomenimis, praėjusiais metais Lietuva šioje srityje padarė didžiausią pažangą iš visų Europos Sąjungos šalių.

Pareigūnė analizavo korupcijos reiškinį Lietuvoje ir pasaulyje, apžvelgė jo atsiradimo schemą, nurodė priežastis bei pasekmes, daromą žalą valstybei ir visuomenei. Pranešime pristatytos korupcijos prevencijos tendencijos, jos įgyvendinimo priemonės siekiant apriboti korupcijos pasireiškimo galimybes.

Taip pat buvo diskutuojama apie labiausiai korupcijai neatsparias Lietuvos savivaldos sritis. Lektorė atsakė į paskaitos dalyviams rūpimus klausimus.

Renginį organizavo Personalo administravimo skyrius. Mokymų tikslas – pateikti naujausias žinias korupcijos prevencijos srityje.

Pasak Personalo administravimo skyriaus vedėjos Stasės Venslavičienės, švietėjiško pobūdžio paskaitos antikorupcijos tema šiemet bus rengiamos kartą per pusmetį.

 


Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-03-01 10:52:04
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal