Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Panevėžio rajono savivaldybės patirties perdavimas sėkmingam Moldovos ir Gruzijos regionų vystymuisi

 

 

Panevėžio rajono savivaldybė įgyvendina projektą „Panevėžio rajono savivaldybės patirties perdavimas sėkmingam Moldovos ir Gruzijos regionų vystymuisi“, finansuojamą Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšomis. Projekto partneriai – Moldovos Jalovenio rajono savivaldybė ir Sakartvelo Achmetos rajono savivaldybė.

2018 m. birželio 25–29 d. Achmetos rajono savivaldybėje, Sakartvele, penkiasdešimčiai dalyvių vyko mokymai projekte numatytomis temomis.

Profesionalias žinias ir konsultacijas apie Lietuvos ir Europos Sąjungos žemės ūkį, asociacijų teikiamą naudą žemės ūkio vystymosi srityje, konkurencingumą ir įėjimą į naujas rinkas Sakartvelo ūkininkams ir žemės ūkio įmonėms suteikė Aleksandro Stulginskio universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto dekanė, profesorė Astrida Miceikienė. Ji dalyvius apmokė kurti verslo planus, supažindino su smulkiojo verslo finansavimo bei patekimo į Europos Sąjungos rinką galimybėmis.

Kartu su projekto dalyviais aplankyti Achmetos rajono savivaldybės galvijų, pieno, bitininkystės ir vynuogių ūkiai, o gerosios praktikos pavyzdžius ir Panevėžio rajono patirtį pristatė Panevėžio rajono savivaldybės administracijos darbuotojai, todėl ūkininkai džiaugėsi unikalia proga susipažinti su Lietuvos patirtimi, sužinoti finansavimo galimybes įvairiuose žemės ūkio sektoriuose.

Kakheti regiono, apimančio aštuonias šalies savivaldybes, Valstybės generalinio gubernatoriaus administracijos Vietos savivaldos santykių skyriaus vadovas Benedikte Gegechkori pabrėžė bendro projekto įgyvendinimo svarbą, dar kartą įrodančią tvirtą, draugišką ir šiltą ryšį tarp Sakartvelo ir Lietuvos savivaldybių.

Gegužės mėn. analogiškos projekto veiklos vykdytos Moldovos Jalovenio rajono savivaldybėje, o rugsėjo mėn. Moldovos Jalovenio ir Sakartvelo Achmetos rajonų delegacijų laukiama Panevėžio rajono savivaldybėje, kur svečiai tęs pažintį su Panevėžio rajone Europos Sąjungos lėšomis įgyvendintais projektais, susipažins su sėkminga Panevėžio rajono savivaldybės seniūnijų ir kaimo bendruomenių veikla bei užmegs partneryste grįstus ryšius siekiant bendrų tikslų.

Tai jau ketvirtasis Panevėžio rajono savivaldybės įgyvendinamas projektas pagal Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programą.


 Informaciją parengė projekto vadovė, Panevėžio rajono savivaldybės administracijos
  Investicijų ir užsienio ryšių skyriaus vedėja Miglė Bražėnienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-07-13 09:43:59
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal