Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Panevėžio rajonas tęsia bendradarbiavimą su Gruzija ir Moldova

 

Panevėžio rajono savivaldybės administracija 2017 m. gegužės 2 d. pasirašė projekto „Inovatyvių sprendimų diegimo civilinės saugos ir sveikatos apsaugos srityse Moldovoje ir Gruzijoje skatinimas“ įgyvendinimo sutartį su VšĮ Centrine projektų valdymo agentūra. Projektas įgyvendinamas Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos ir Panevėžio rajono savivaldybės biudžeto lėšomis.

Vykdant Vystomojo bendradarbiavimo politiką, siekiama taikos, ekonominio augimo skatinimo bei socialinio stabilumo pasaulyje užtikrinimo, skirtumų tarp išsivysčiusių ir besivystančių šalių mažinimo bei besivystančių šalių integravimo į pasaulio ekonomiką. Lietuva, tapusi Europos Sąjungos nare, kartu su kitomis naujosiomis narėmis tapo tarptautinės donorų bendruomenės dalimi – iš šalies pagalbos gavėjos tapo šalimi donore.

Tai jau trečias Panevėžio rajono savivaldybės administracijos bendradarbiavimo su užsienio partneriais projektas, įgyvendinamas pagal Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos nuostatas. Pirmieji du projektai įgyvendinti kartu su savivaldybės partneriais iš Moldovos Jalovenio savivaldybės. Šiais metais projekte dalyvaus ir partneriai iš Gruzijos Achmetos savivaldybės.

Projektas skirtas prisidėti prie Moldovos ir Gruzijos savivaldybių ekonominio, socialinio vystymosi, ekonominės ir socialinės pažangos, inovacijų diegimo skatinimo civilinės saugos ir sveikatos apsaugos srityse. Šiuo projektu investuojama į žmonėms gyvybiškai svarbių paslaugų plėtrą ir nutolusių kaimiškųjų vietovių paslaugų gerinimą, savivaldybių administracijų darbuotojų kompetencijų stiprinimą.

Įgyvendinant projektą, Panevėžio rajono savivaldybės partnerių Jalovenio ir Achmetos savivaldybių darbuotojai ir tarybų nariai, susiję su civilinės saugos ir sveikatos apsaugos sritimis, susipažins su Lietuvoje įdiegtais inovatyviais pasiekimais, bus suteiktos kvalifikuotos konsultacijos, visuomenė informuota apie Vystomojo bendradarbiavimo teikiamą naudą. Tikimasi, kad įgyvendinus projektą pagerės projekto dalyvių teigiamas požiūris į Europos Sąjungą ir jos teikiamą naudą, bus užtikrintas tolimesnis savivaldybių bendradarbiavimas, gerės savivaldybių darbuotojų kompetencija.

 


Panevėžio rajono savivaldybės informacija


 
  

 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2017-05-12 13:39:50
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal