Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

„Metų siela“ – Panevėžio rajono savivaldybės poliklinikos gydytoja Jurgita Mackevičienė

 

Lietuvos gydytojų sąjungos Panevėžio filialas Medicinos darbuotojų dienos proga tradiciškai skelbia akciją „Mano gydytojas“, kviesdamas Panevėžio rajono ir miesto gyventojus rinkti nuoširdžiausią, mylimiausią ir geriausią gydytoją.

Šiemet nominacija „Metų siela“ už švelnias ir pasiaukojančias rankas suteikta Panevėžio rajono savivaldybės poliklinikos šeimos gydytojai Jurgitai Mackevičienei.

Šešerius metus poliklinikoje dirbanti gydytoja – medikė iš pašaukimo. Savo didelėje apylinkėje ji turi per 2 tūkstančius prisirašiusių pacientų, ir visų yra mylima, vertinama bei gerbiama.

Gydytoja turi kantrybės ir atranda laiko kiekvienam besikreipiančiam išaiškinti apie jo negalavimą, išklausyti, pabendrauti, patarti ir padrąsinti. Visada besišypsanti, maloni, dėmesinga ir jautri medikė ir pacientus, ir kolegas užkrečia gera nuotaika, pozityviu požiūriu. Pacientai dažnai sako, kad pasveikti padeda ne tik gydytojos išrašyti vaistai, bet labiausiai – jos geras žodis, malonus bendravimas, šilta šypsena.

Gydytoja J. Mackevičienė kartu su kitais akcijos „Mano gydytojas“ nominantais pasveikinta ir apdovanota balandžio 27 d. vykusiame Lietuvos gydytojų sąjungos Panevėžio filialo renginyje, skirtame Medikų dienai paminėti.

Profesinės šventės proga „Už švelnias ir pasiaukojančias rankas“ skirtą nominaciją pelniusią J. Mackevičienę pasveikino ir Panevėžio rajono savivaldybės meras Povilas Žagunis.

 

 


 Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2017-05-05 14:39:36
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal