Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Kvietimas teikti paraiškas Valstybės atkūrimo 100-mečio iniciatyvų konkursui

 

Vyriausybės kanceliarija paskelbė Valstybės atkūrimo šimtmečio iniciatyvų konkursą. Nevyriausybinės organizacijos ir biudžetinės įstaigos kviečiamos teikti paraiškas.

Konkurso tikslas – atrinkti ir finansuoti iniciatyvas ir projektus, kurie geriausiai prisidėtų prie Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo programoje numatytų tikslų įgyvendinimo.

„Ypač kviečiame nevyriausybines organizacijas teikti savo idėjas, kaip Šimtmetis galėtų tapti visos Lietuvos prasminga švente. Raginame pažinti Šimtmetį pasitinkančią Lietuvą ir jos žmones, švęsti Vasario 16-ąją ir kurti tokią šalį, kurios sau linkime“, – šiais žodžiais Šimtmečio minėjimo programos koordinatorė Neringa Vaisbrodė skatina organizacijas aktyviai dalyvauti konkurse.

Komisijos atrinktiems geriausiems konkurso projektams, įvertintiems aukščiausiais balais, bus suteiktas visiškas arba dalinis finansavimas. Konkurso būdu numatoma paskirstyti 120 tūkst. eurų.

2017 m. balandžio 12 d. atnaujintoje Šimtmečio minėjimo programoje nurodyti pagrindiniai projektai ir trys pagrindinės veiklos kryptys (pažink, švęsk, kurk), atspindinčios esminę Šimtmečio istorinio naratyvo nuostatą, kad Šimtmetis – tai ne konkreti data, o gyvybingi praeities, dabarties ir ateities ryšiai, būtini sėkmės istorijai kurti.

Projekte numatytos „Pažink“ veiklos orientuotos į praeitį ir dabartį: kvies pažinti šalį, jos pasiekimus ir herojus, skleidžiančius Šimtmečio istorinį naratyvą. „Švęsk“ iniciatyvos, orientuotos į dabartį, ragins visuomenę prasmingai švęsti Vasario 16-ąją.  „Kurk“ projektai, orientuoti į ateitį, skatins įsitraukti ir aktyviai dalyvauti kuriant dabartį ir ateitį, įprasmins kertinę šimtmečio istorinio naratyvo nuostatą, kad svarbiausias Šimtmečio herojus – kiekvienas kuriantis Lietuvos žmogus.

Šimtmečio iniciatyvų konkursui paraiškas priimamos nuo 2017 m. gegužės 4 d. iki gegužės 31 d. Vyriausybės kanceliarijoje (Gedimino pr. 11, 01103 Vilnius), pirmadienį–ketvirtadienį nuo 8 val. iki 17 val., penktadienį nuo 8 val. iki 15 val. 45 min., pietų pertrauka nuo 12 val. iki 12 val. 45 min., arba elektroniniu paštu simtmetis@lietuva.lt.

Dėl papildomos informacijos galima kreiptis į Vyriausybės kanceliarijos Komunikacijos departamento Valstybės atkūrimo šimtmečio sekretoriatą: tel. +370 706 63 746, el. p. simtmetis@lietuva.lt. 

Daugiau informacijos – http://www.lietuva.lt/100/lt/lietuvai-100/naujienos/kvietimas-teikti-paraiskas-simtmecio-iniciatyvu-konkursui

 


Parengta pagal Vyriausybės kanceliarijos informaciją
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2017-05-12 14:39:33
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal