Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Kviečiami susirungti pyragų kepėjai

 

Birželio 23 dieną Panevėžyje rengiamos Vasarvidžio šventės metu jau ketvirtą kartą vyks pyragų konkursas – bus išrinktas skaniausias, didžiausias, puošniausias skanumynas. Krašto bendruomenės, įstaigos, organizacijos, pavieniai asmenys – visi, norintys pareklamuoti save ir savo konditerinius sugebėjimus, kviečiami įsijungti į šią bendruomeniškumą skatinančią akciją.

Norintys dalyvauti privalo užsiregistruoti į konkursą žemiau nurodytu adresu, pasiruošti reklamą, kurioje reikia nurodyti, kam Jūs atstovaujate, o svarbiausia – konkursinio pyrago kepimas, jo papuošimas ir pristatymas. Tai gali būti pagal senovinį, giminės, ar pačių sukurtą receptą savo lėšomis iškeptas skanėstas. Siūlome pateikti tokį pyragą, nuo kurio gardumo ne tik komisijos narių širdys apsaltų, žiūrovai pirštus apsilaižytų, o ir reginys akis pamalonintų.

Kodėl verta dalyvauti? Pirmiausia, save visu gražumu parodyti – į žmones išeiti – kas jus mato virtuvėje betriūsiant. Antra, tai puiki galimybė kiekvienai bendruomenei, įstaigai, organizacijai ar asmeniui pristatyti savo veiklą bei užmegzti ryšius, su bendraminčiais pabendrauti, receptais pasidalinti ir kaimynų pyragų paskanauti.

Nugalėtojai atskirose kategorijose („Pyragų pyragas“, „Vasaros spalvos“, „Tikras lietuviškas“, „Vasarvidžio pyragas“, „Skaistakalnio populiarusis“, „Emigranto svajonė“, „Vaikystės pyragas“) bus apdovanoti vertingais prizais.

Konkursiniais pyragais renginio metu patys vaišinsite šventės dalyvius. Kad bent dalis kepinių išlaidų sugrįžtų, o gal ir pelno turėtumėte, iš kiekvieno, norinčio pyrago paragauti, nesidrovėkite pinigėlį paimti ir savo skrynelėn įsidėti.

Prašome registruotis iki birželio 16 d. adresu informacija@paneveziomuziejus.lt arba skambinti telefonais: (8 45) 59 61 81, (8 45) 50 50 89.

 


Panevėžio kraštotyros muziejaus informacija
 
 

 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2017-06-19 11:22:36
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal