Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Bernatonietės Lietuvos senjorų dainų šventėje

 

Pirmieji besiartinantį Lietuvos nepriklausomos valstybės atkūrimo šimtmetį paminėjo Vilniaus mokytojų namai, šių metų birželio 3 d. pakvietę meno mėgėjus į XI Lietuvos senjorų dainų ir šokių šventę „Mes vėl kartu“. Šventė skirta pirmosios kartos Lietuvos lengvosios muzikos kompozitorių darbams įvertinti, o tikslas – supažindinti klausytoją su kultūros paveldu, leidusiu Lietuvai išlikti tautiniu vienetu ir puoselėti geriausias patriotinės dainos atlikimo tradicijas.

Paįstrio kultūros centro Bernatonių padalinio vokalinis ansamblis „Vėtrungė“ (vadovė Liudvika Strazdienė) parengė 16 dainų programą ir tą šeštadienio vakarą įsiliejo į 600 dainuojančių žmonių chorą. Dainavo 39 vokaliniai kolektyvai.

Šventę papuošė solistės Juditos Leitaitės atliekama jos taip mėgstama daina „Pirkit mano žibuokles“, o kai solistė uždainavo kartu su choru, buvo taip jautru, kad ne vienam teko ir ašarą nušluostyti.

Geros, daug duodančios ir ilgai širdyje išliekančios tokios šventės ir dalyviams, ir klausytojams. Ta šventinė, dainomis prisodrinta šeštadienio diena „Vėtrungės“ moterims praskaidrino kasdienybę, leido pabūti visoms kartu, jaučiant dvasinį ryšį, ir dar kartą pajusti lietuviškos dainos grožį ir didybę, dainuojant gausiame chore.

Dėkojame Vilniaus mokytojų namams, direktorei, projekto vadovei už tokį šiltą, jaukų meno mėgėjų subūrimą. Dėkoju ansamblio „Vėtrungė“ moterims, nepabūgusioms darbo (kartu su dainų šventės programa reikėjo rengtis ir šalies vokalinių kolektyvų konkursui „Kur aukštas klevas“), už jų šypsenas, gerą nuotaiką per visą šventę. Už meilę dainai.

 


 Ansamblio vadovė Liudvika Strazdienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2017-06-15 08:25:34
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal