Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Akordeono muzikos festivalis „Pavasario spalvos“

 

Šalies akordeono muzikos mylėtojai aštuntą kartą susibūrė į festivalį „Pavasario spalvos“. Jis vyko Naujamiesčio kultūros centre-dailės galerijoje. Muzikos mokyklos direktorė Laima Plančiūnienė tardama sveikinimo žodį linkėjo visiems džiugių akimirkų ir gražios šventės, pasidžiaugė gausiu dalyvių būriu. Taip pat pristatė svečią – Panevėžio rajono savivaldybės mero pavaduotoją Antaną Pocių, kuris surado laiko pabūti drauge su naujamiestiečiais ir jaunaisiais muzikantais.

Į šventę mokiniai kartu su savo mokytojais atvyko iš Kupiškio, Biržų Vlado Jakubėno, Kėdainių, Jonavos Janinos Miščiukaitės, Utenos, Panevėžio, Radviliškio, Panevėžio rajono muzikos ir meno mokyklų ir iš Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos. Festivalyje dalyvavo akordeonininkai solistai, akordeonų ansambliai ir mišrūs ansambliai. Jie buvo parengę po vieną ar du kūrinius.

Naujamiesčio skyriaus programoje dalyvavo akordeono specialybės mokiniai Algirdas Gricius, Vilius Kuokalas, Ugnius Švoba (mokytoja Janina Mikalkevičienė). Keletą kūrinių atliko choras ir solistė Mingailė Samėnaitė (vadovė Jecinta Garbaliauskienė), kanklėmis grojo Monika Olšauskaitė ir Simona Banaitytė (mokytoja Asta Dervinienė), saksofonu – Ugnė Golytė (mokytojas Kęstutis Plančiūnas). Birbyne grojo Lukas Jurys, lumzdeliu – Samanta Krivickaitė (mokytojas Audrius Dervinis). Atlikėjai žavėjo įvairumu: stebėjome pirmuosius jų žingsnelius akordeonu ir girdėjome virtuoziškai profesionaliai atliekamus kūrinius.

Festivalyje pirmą kartą dalyvavo Naujamiesčio gimnazijos jaunieji dailininkai (vadovas Dalius Dirsė), jie surengė  piešinių parodą pavasario ir muzikos tema. Garsus ir spalvų gamas papildė kultūros centro-dailės galerijos šokių grupės „Don‘t stop“ (vadovė Asta Saikauskienė) pasirodymas. Džiaugiamės, kad festivalio dalyviai ir žiūrovai popietę praleido įdomiai ir turiningai.

 


Naujamiesčio gimnazijos mokytoja Danutė Čiapienė

 
 
 

 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2017-04-07 13:10:15
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal