Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Ugdytinių rankomis pasodinta 1 000 eglučių

 

Panevėžio rajono vaikų globos namų ugdytiniai, atsiliepdami į asociacijos „Gyvoji Planeta“ socialinę iniciatyvą „Sodinam“, dalyvavo talkoje Krekenavos girininkijos Pašilių miške. Vadovaujami socialinio darbuotojo Arūno Griauzdės bei socialinio užimtumo specialisto Rimaldo Pagojaus, jie sodino eglučių sodinukus.

Iniciatyva paskelbta siekiant atkreipti dėmesį į miškų, augalų svarbą šių dienų ekosistemoje ir prisidėti prie jų išsaugojimo, įveisimo bei atkūrimo.

Krekenavos girininkas Jonas Leika pažymėjo reikalingą apsodinti plotą, aprūpino eglučių sodinukais ir darbo priemonėmis, praktiškai parodė ir paaiškino, kaip teisingai pasodinti sodinuką. Po to patikrino mūsų pasodintas eglutes, parodė padarytas klaidas, pagyrė gerai sodinusius. Dirbome pasiskirstę poromis. Net nepastebėjome, kaip greitai prabėgo laikas ir buvo pasodinta maždaug 1 000 eglučių sodinukų.

Girininkas Jonas Leika iš širdies padėkojo už gerą darbą. Buvo malonu pasižiūrėti į mūsų pasodintas eglutes, pasidžiaugti, kad po daugelio metų čia bus didelis, gražus eglynas.

 


 

Socialinis darbuotojas Arūnas Griauzdė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2017-04-10 16:00:19
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal