Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

„Grand pas“ laurų sieks ir dvi Panevėžio rajono jaunosios pianistės

 

Vasario 1–14 dienomis Lietuvoje vyko I respublikinis festivalis-konkursas „Grand pas“, kurį organizavo Kauno Miko Petrausko muzikos mokykla ir Kauno dailės gimnazija. Renginyje dalyvavo 8 muzikos ir meno mokyklos – 128 mokiniai ir 56 juos rengę mokytojai. Vasario 13 dieną Panevėžio rajono muzikos mokykloje Krekenavoje savo gebėjimus parodė ir jaunieji pianistai iš Krekenavos, Naujamiesčio ir Ramygalos.

Vertinimo komisija, kurią sudarė Miko Petrausko muzikos mokyklos mokytojos Valerija Dimitrenko ir Vilhelmina Gerulaitė, Panevėžio rajono muzikos mokyklos mokytojas metodininkas Gintaris Brazauskas ir vyresn. mokytoja Daiva Tijūnonienė, antrą vietą skyrė Gretai Grigoraitei (mokyt. Natalija Malyševa) ir Augustinui Čerškui (mokyt. Angelė Jankauskienė).

Pirmosios vietos atiteko Eidvilei Staniulytei ir Viktorijai Staškūnaitei (mokyt. Daiva Valkūnienė), o Grand Prix iškovojo Paulina Lukoševičiūtė (mokyt. Sonata Gaušienė) ir Danielė Augulytė (mokyt. Daiva Valkūnienė).

Pianistės, gavusios Grand Prix, vasario 24 dieną dalyvaus antrajame šio gražaus renginio ture. Joms teks garbė groti Kaune kartu su geriausiais aštuonių Lietuvos muzikos mokyklų pianistais.

Sveikiname visus dalyvius, sėkmingai pasirodžiusius šiame festivalyje-konkurse, o Paulinai Lukoševičiūtei, Danielei Augulytei, jų mokytojoms Sonatai Gaušienei ir Daivai Valkūnienei linkime sėkmės antrajame ture.

 


 
Mokytoja metodininkė Angelė Jankauskienė
 
  
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2017-02-20 12:00:35
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal